Cestovní Agentura, najdeme vám dovolenou na míru, v zahraničí, v létě i v zimě

Jóga v Bulharsku ****

kufr pdf

Termín:10.09. (Čt) - 17.09. (Čt) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:931266

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 14 690 Kč

Popis zájezdu
Vydejte se s námi na pobřeží Černého moře, kde si můžete vychutnat lekce jógy na zdejších proslulých, takřka nekonečných, písečných plážích. Spojení slunného počasí, teplého moře a jógy vám přinese mnoho nové energie a správnou relaxaci na vaší dovolené. Díky józe poznáte lépe své tělo, naučíte se správně dýchat a alespoň na chvilku se trochu zastavíte v dnešní uspěchané době.
Program
1. den - přílet, transfer, ubytování

Odlet z Prahy. Přílet do Burgasu, odkud se přesunete do města Gabrovo, kde se ubytujete.


2. den - středověká vesnice Arbanasi, skanzen Etara, historické město Veliko Tarnovo

Vaše poznávání Bulharska začne návštěvou malebného města Veliko Tarnovo, bývalého hlavního města druhé bulharské říše. Naleznete zde mnoho historických památek a úžasnou architekturu. Staré vysoké domy balancují na strmých útesech nad řekou Jantra a nad městem se tyčí masiv Carevec se středověkým opevněním a zříceninou majestátní pevnosti

Odtud budete pokračovat do tradiční bulharské vesnice Etara, zasazené do nitra lesů pohoří Stará Planina. Zde se seznámíte s životem na venkově. Seznámíte se s ruční výrobou místních tradičních koberců, projdete se dlážděnými ulicemi s domy s kamennými střechami. Také můžete ochutnat místní vynikající kuchyni a nakoupit suvenýry.


3. den - Kazanlak, Koprivštica, Sofia

Ráno se vydáte přes průsmyk Šipka a město Kazanlak, kde můžete obdivovat slavnou Thráckou hrobku (UNESCO), do Údolí růží. Dozvíte se mnohé o výrobě růžového vonného oleje, a poté se přesunete do jednoho z nejmalebnějších měst – Kopřivštica. Městečko jako z pohádky vás zaujme především pestrobarevnými domky ze dřeva a kamene. Po prohlídce města si vychutnáte tradiční černou kávu. Odpoledne budete pokračovat do Sofie, hlavního města Bulharska.


4. den - Rilský klášter, kostel Bojana

Učiněným historickým klenotem je Rilský klášter, největší a nejproslulejší pravoslavný klášter v Bulharsku zařazený na seznam světového dědictví UNESCO. Spatříte ho ukrytý v hlubokých lesích pohoří Rila. Odpoledne vás pak čeká návštěva vesnice Bojana na předměstí Sofie, kde můžete obdivovat kostel se zachovalými středověkými freskami (UNESCO).


5. den - hlavní město Sofia

Dopoledne vás čeká prohlídka hlavního města Bulharska Sofie. Navštívíte nejzajímavější místa hlavního města, velkolepý pravoslavný chrám Alexandra Něvského, mešitu Banja Baši, prezidentský palác s tradiční výměnou stráží nebo národní divadlo. Odpoledne možnost návštěvy archeologického muzea, nebo volný program. 


6. den - Plovdiv, jedno z nejstarších měst Evropy

Téměř na samotném konci vaší cesty vás čeká návštěva historického města Plovdiv. Staré město, které se rozkládá na třech pahorcích, patří mezi nejhezčí v Bulharsku. V centru města můžete obdivovat malebné barevné domky nebo jeho dlouhou historii. Tu dokládá velkolepý římský amfiteátr a další stavby tohoto období. Po prohlídce města navštívíte vinařství, kde si prohlédnete vinné sklípky, dozvíte se něco o výrobě vína, které také na závěr ochutnáte. Odpoledne se přesunete do hotelu na pobřeží Černého moře.


7. den - volný den u moře

Volný den u moře. Fakultativně návštěva městečka Nesebar. Historické městečko, přezdívané též „perla Černého moře” a nacházející se na skalnatém poloostrově, nabízí řadu kostelíků a typických dřevěných domů.


8. den - ODLET

Transfer na letiště v Burgasu a odlet zpět do Prahy.Podobné zájezdy

Jóga v Bulharsku ****

destinace: Bulharsko, Poznávací zájezdy - Bulharsko, Bulharsko

termín:10.09. (Čt) - 17.09. (Čt) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Jóga v Bulharsku
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Delfín Travel, s.r.o. IČO: 27643298
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...